ANA SAYFA


PROGRAMLARIMIZ
  Gençler İçin Kürek
  Şirketler İçin Kürek
  Genel Bilgiler


ANTRENÖRLERİMİZ

FOTOĞRAFLAR

İLETİŞİM/ULAŞIM

ÖDEME PAKETLERİ

ODTÜ KÜREK TAKIMI 3. SEZON KÜREK KURSLARI
Kurs Kayıtlarımız Başlamıştır!

   Kurulduğu 1962 yılından beri sadece kulüp sporcularımıza ve ODTÜ öğrencilerine açık olan takımımız, siz değerli Ankaralılara da hizmet vermeye başlamıştır.
   Büyük küçük herkesin spor yapmasını hedefleyen takımımız, sizleri de güzel şehrimizin arka bahçesinde bulunan doğa harikası Eymir Gölü'nün tertemiz havasında  spor yapmaya davet ediyor.

Sağlam Kafa Sağlam Vücutta Bulunur

   ODTÜ Spor Kulübü Kürek Takımı, 1962 yılında kurulmuş ODTÜ'nün ilk kulüp takımıdır. Kurulduğu yıldan itibaren birçok ulusal ve uluslar arası başarı kazanmış ve kazanmaya da devam etmektedir.
   Kuruluşundan bu yana sürekli kendini yenileyen ve geliştiren takımımız uluslar arası standartları yakalamayı başarmıştır. Atatürk'ün "Ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim." sözünü özümseyen takımımız, centilmenlik ve ahlak kurallarından ödün vermemektedir.
   Çoğu ODTÜ öğrencisi olan sporcularımız, yarışlarda olduğu gibi derslerinde de son derece başarılı olmakta, birçok başarılı sporcumuz okulu da bölüm birincisi olarak tamamlamaktadır. Bu başarılar bize "Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur." sözünü her seferinde sarsılmaz bir gerçek olarak hatırlatmaktadır.
   Sporcularımızın ilerki yıllarda sosyal ve iş hayatlarındaki başarısı; kürek sporunun ve bu sporu Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kürek Takımı'nda yapmanın ne kadar doğru bir tercih olduğunu da göstermiştir.